СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ «САМОАНАЛІЗ ОСОБИСТОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ З РЕАЛІЗАЦІЇ ОСВІТНІХ ЦІЛЕЙ І ЗАВДАНЬ»

 

В рамках планових заходів навчально-практичного центу самопізнання і особистісно-професійного самовдосконалення на платформі ZOOM 12.01; 15.01 2021року для педагогічних працівників Товмацького навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Шполянської районної ради Черкаської області  було проведено семінар-практикум «Самоаналіз особистої ефективності з реалізації освітніх цілей і завдань».

Семінар проходив у форматі педагогічного дослідження, предметом дослідження слугував стан сформованості особистої ефективності з реалізації освітніх цілей і завдань з використанням технологічного інструментарію розбудови індивідуальної траєкторії самовдосконалення. За представленим алгоритмом діагностичних таблиць проведено самоаналіз свідомого вдосконалення пам’яті, бажань, емоцій, думок, слів та дій. В ході роботи учасниками семінару спроектована траєкторія подальшого підвищення особистої ефективності, зроблено висновки за поставленими завданнями. У семінарі прийняло участь 21 особа.

Свідоме застосування методик системного самоаналізу в педагогічну практику сприяє об’єктивації самооцінки особистісно-професійних досягнень та поразок, зміцненню вольового, емоційного, ментального імунітету у будь-яких комунікативних педагогічних ситуаціях чи контактах.

Захід проводила Т.В. Черкашина, доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки і освітнього менеджменту КНЗ «ЧОІПОПП ЧОР».