Виставкова діяльність

У рамках культурно-освітньої програми «Культура взаємин» протягом 20 років в освітніх закладах, закладах культури, бібліотеках Черкаської області членами ЧМГО «Ліга культури» проводяться виставки репродукцій картин (арт-постерів) із серії «Шедеври світового мистецтва»: «Епоха відродження», «Мистецтво французьких імпресіоністів», «Творчість Миколи Реріха», «Творчість Святослава Реріха».
З 2000 по 2020 роки організовано понад 160 виставок та проведено близько 500 екскурсій із залученням до участі у них близько 60 тисяч мешканців міста різного віку.
Активну участь у проведенні виставок картин брали зокрема: КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради», ВНЗ «Східноєвропейський Університет економіки і менеджменту», Академія пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України , Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, Черкаський політехнічний технікум, Черкаська обласна бібліотека для юнацтва імені Василя Симоненка та ін.
Окрема увага приділяється залученню учнівської молоді до світу мистецтва. У загальноосвітніх школах Черкаської області було проведено понад 200 екскурсій для учнів початкових, середніх та старших класів. Ці виставки відвідали понад 4000 учнів та вчителів.
В освітніх закладах організовується підготовка екскурсоводів з числа студентів та учнів для проведення виставок у своїх групах та класах.
Під час таких екскурсій їх відвідувачі мають можливість поринути в прекрасний світ мистецтва, познайомитись з біографією та творчістю видатних митців; споглядати картини, які переносять глядача в ту історичну епоху, в якій жив та творив той чи інший художник. Такі зустрічі з прекрасним, безумовно, збагачують внутрішній світ, допомагають формувати естетичний смак, вчать бачити прекрасне в житті і мистецтві, розширюють кругозір і дають можливість більш усвідомлено і цілісно пізнавати навколишній світ. Через долучення дітей до образотворчого мистецтва, відбувається передача духовного досвіду людства, збереження культурних традицій, виховується повага до історичної та культурної спадщини народів світу.
Неймовірні враження і незмінний інтерес завжди викликали виставки картин, які проводила Емма Піньковська, надалі до цієї діяльності долучилися Тетяна Черкашина, Олексій Демидов, Ольга Демидова, Ольга Терещенко, Наталія Муляр, Валентина Агапова, Людмила Северинчук, Вікторія Пилипенко, Володимир Прасол, Василь Заривняк.

Відповідальні за виставкову діяльність  художниця, віцепрезидент ЧМГО “Ліга культури” Наталія Муляр та художниця, член ЧМГО “Ліга култури” Вікторія Пилипенко.