Презентація книги Емми Піньковської  «Казки про Габріелу»

04 жовтня 2023 року відбулася  онлайн презентація книги Емми Піньковської  «Казки про Габріелу».

Участь у презентації взяли: авторка книги – письменниця, голова Товариства жінок м. Фастів, почесний член Черкаської міської громадської організації «Ліга культури» Емма Піньковська, члени Черкаської міської громадської організації «Ліга культури» та Білоцерківської міської громадської організації «Товариство культури «Світло».

Під час презентації книги авторка Емма Піньковська зазначила, що у «Казках про Габріелу»  описано її особистий досвід самопізнання, те, про що вона думала та що осмислювала, та підсумувала, що головним покликанням книги є діагностика, лікування і профілактика душевного нездоров`я.

ВІДГУКИ ПРО КНИГУ ЕММИ ПІНЬКОВСЬКОЇ «КАЗКИ ПРО ГАБРІЕЛУ»

*****

                                                                                                                  ТЕТЯНА ЧЕРКАШИНА

   Емма Піньковська, автор численних різножанрових книг із самопізнання, невпинно вражає глибиною та сміливістю викладу свого особливого погляду на те, що відбувається, корисністю та своєчасністю ідей, закладених, зокрема, у її новій книзі «Казки про Габріелу».

   У книзі введено нові поняття, що відображають тенденції розвитку сучасного соціуму, що вимагають невідкладного, глибокого осмислення, зокрема:

– «пандемія втрати совісті»;

– «епідемія ментально-емоційних збочень»;

– «розумова жорстокість»;

– «душевний несмак».

    У логіці «творення добра» обґрунтовано та викладено техніку формування ментальної самостійності і не лише у прийнятті рішень розумно мислячою людиною, а й у її персональній відповідальності за їх ефективну реалізацію.

     Слід підкреслити, що у частині стилістики у книзі застосовано зважений інструмент донесення знань, що забезпечує динамічний перехід від повчання у вигляді суб’єкт-суб’єктного звернення «А ти?» (який використовується в попередніх книгах автора) до свободи вибору, порівнянного з силами та можливостями читача, доцільного у застосуванні «тут і зараз».

   Зміст книги вимагає уважного вивчення та застосування викладених у ній положень у повсякденній практиці, самостійного вирішення практикоорієнтованих завдань з метою накопичення особистого досвіду позитивних самозмін.

       Бажаємо автору невичерпної творчої енергії, а книзі – щасливої подорожі в умах та справах відповідальних читачів. 

*****

ЛЮДМИЛА СЕВЕРИНЧУК

  Книга є продовженням виданих раніше книг «Казки феї Фасти» та «Казки Габріели». Це путівник для духовно-морального оздоровлення розумно мислячої людини, яка поступово, поступенево та постійно рухається шляхом самопізнання, осмислюючи та трансформуючи свої неповноцінні якості у позитивні. На прикладі героїні казки Габріели авторка розкриває щаблі розвитку свідомості людини, починаючи від устремління до самопізнання, і далі, по мірі оволодіння знаннями морально-духовних законів та застосування їх у практиці повсякденного життя – у ролі учня та вчителя для інших.

 Дякуємо автору за невтомну працю, за глибокі поради та рекомендації щодо формування ментального здоров’я.

  *****

ВІКТОРІЯ ПИЛИПЕНКО

     Емма Піньковська в своїй книзі «Казки про Габріелу», через знайомий нам образ Габріели, відобразила особистий шлях духовного зростання.  Автор дає зрозуміти, що кожен, хто побажає духовно розвиватись, може пройти цим шляхом – шляхом самопізнання та самовдосконалення.

   Знайомство з цією книгою допомогло мені не тільки пригадати знання, раніше отримані з книг цього автора, але і переосмислити їх на більш глибинному рівні.

   Були і відкриття. Наприклад, раніше я ніколи не задумувалась над тим, що, якщо людина проявляє почуття самоприниження, то вона не приймає себе, як творіння Боже і не проявляє вдячності та шанування до Творця (1, с. 86).

    Ця книга спонукала мене до роздумів над тим: хто я, яка моя головна задача, що мені потрібно змінити на краще в собі, щоб бути корисною в цей Період Змін.

  *****

ДМИТРО ВАЛЯЄВ

   Під час читання книги Емми Піньковської «Казки про Габріелу» зацікавили рекомендації автора щодо формування в собі уміння розрізняти «зло у добрі» та «добро у злі».

    Моя увага зосередилася, головним чином, на главах «Благо» про «Про благородство», які спонукали мене до самодіагностики вдячності у собі. Викладені у книзі положення допомогли в черговий раз тверезо себе оцінити, щоб продовжити рух на шляху вдосконалення виявлених неповноцінних якостей.

   Дякуємо, Еммо Анатоліївно, за Вашу працю!

*****

ТЕТЯНА РАЦ

  Прочитавши нову книгу Емми Піньковської “Казки про Габріелу”, отримала відповіді на багато запитань, які хвилюють мене в цей складний час – період змін. В своїй книзі авторка ще раз нагадала про головний закон життя – закон Любові.

  Кожна глава змушує більше працювати над собою, в напрямку самопізнання та самовдосконалення.

  Велика вдячність Еммі Анатоліївні за довідник з духовно-морального оздоровлення. 

  *****

ЛАРИСА НОГАЄВА

  Автор книги «Казки про Габріелу» Емма Піньковська пропонує розумно-мислячим людям подивитись на сьогодення через призму законів діалектики. Як зрозуміти події, які відбуваються навколо та зрозуміти себе в час важливих змін тисячоліть та епох? Як зрозуміти свою роль та відповідальність за думки, слова та дії? Як зберегти свій мир в душі, протистояти забрудненню ментальної атмосфери своїми неякісними думками?   

  Автор пропонує вчитися прибирати за собою сміття на всіх рівнях існування. Зараз дуже важливим є очищення ментальної атмосфери кожною розумно-мислячою людиною.  Для цього необхідно навчитися міркувати логічно, «від добра» про себе та оточуючих, вміти прощати та свідомо робити добрі справи.

  Зрозуміти події сьогодення можна через знання законів діалектики, зокрема, закону єдності та боротьби протилежностей. Коли при зіткненні полярних поглядів, коли «находить коса на камінь» неможливо знайти консенсус без допомоги Творця. Але опинитись в полі дії цих законів може тільки людина, яка знає про ці закони та має намір їх виконувати.  У Період Змін відбувається змішування минулого з сьогоденням для народження майбутнього, формується уявлення про обмежений та безмежний світогляд. У цей період частина людства готова зрозуміти, прийняти та оволодіти сенсом законів переходу кількості в якість та закону заперечення заперечення.

  Тому наскільки актуальним у сьогоденні є процес пізнання себе для можливості самовдосконалення. Для цього спочатку треба визначитись «Хто ти?», «Яка твоя мета та задача в даний, визначений час?», «Що робити далі? З чого починати?».

Література

1. Піньковська Е. А. Казки про Габріелу Книга 3. Черкассы: Видавець Чабаненко Ю. А., 2023. – 204 с.