Хрещення вогнем

Хрещення вогнем

Наталія Муляр

 

Глава Емми Піньковської «Хрещення вогнем» з книги «Детектор лестощів» (1, с. 89) починається зi cлiв зі Священного Писання: «Мужі, любіть своїх дружин, як і Христос полюбив Церкву і віддав Себе за неї. Щоб освятити її, очистивши банею водною, через слово; щоб предоставити її Собі славною Церквою, що не має плями, чи пороку, чи чогось подібного, але щоб вона була свята і непорочна…» (ап. Павло. до Ефс. 5:25-27).

А далi автор пропонує нам, читаючи Святi Писання, зiставляти та аналiзувати таємний сенс написанного. Слова, якi мiстять Святу Iстину, допомогають вiдмити, «очистити банею водною» вiд порокiв та плям свою душу грiшну.

Слово – це баня водна.

Думка – це свiтло, вогонь поїдаючий.

Святий дух – благодать Божа, яка дає дари людям.

Iicуc своїми проповiдями, Свiтлом Свого Слова оздоровлював атмосферу грiшного світу. Наближається час вогняного хрещення.

Всi негiднi думки згорять. Вони не можуть переступити світ вогняний. Нижче ментальне тiло без вогняних думок не може iснувати в свiтi вогненному. Високi думки зберiгаються i накопичуються.

Душа потрапляє в той світ думок, який буде їй співзвучний. Людина, яка має багато невиконаних бажань та похмурих емоцій потрапляє в астральний план. Але навiть єдина нетлінна благородна думка в останню мить перебування на землi може запобігти паданню душі в прірву бажань (пекло). У свiт вогняний потрапляють тiльки чистi щирi думки, вiдповiднi енергії, що виходять вiд Божественного свiтла.

Настане час, коли думки стануть миролюбними.

Бажання – вiдповiдальними

Слова – правдивiшi.

Вчинкi – справедливiшi.

Але кожна людина має пройти таїнство хрещення вогнем в індивідуальному порядку, в будь-яку мить. Хрещення вогнем – це посвята людини у зміст духовного сходження на щабель служіння!

Література

 

  1. Пиньковская Э. А. Спаси и сохрани: в 3-х т. Том 3: «Детектор лести» / Э. А. Пиньковская .– Черкассы : Издатель Чабаненко Ю.А., 2013. – 436 с.
  2. Евтух Н. Б, Пиньковская Э. А., Черкашина Т. В. Методики личностно-профессионального самосовершенствования субъекта педагогической деятельности на основе самопознания : учебно-методическое пособие / Н. Б. Євтух, Э. А. Пиньковская, Т. В. Черкашина. – Черкассы : Издатель Чабаненко Ю. А., 2016. – 406 с.