Книги для дітей

Цікавою та пізнавальною є серія книг для дітей Емми Піньковської, в якій автор розкриває необхідність свідомого та цілеспрямованого формування світогляду підростаючої людини.

Вічні істини добра, честі та краси розглядаються у «Казках феї Фасти» Емми Піньковської через призму дитячої непорочної душі. Автор пропонує читачу здійснити захоплюючу подорож до свого внутрішнього світу, пізнати власну фізичну та душевну сутність, самостійно подолати фізичні та душевні недуги, оволодіти технологію формування ментальної культури.

У запропонованій до уваги юних і дорослих читачів «Повісті про дорослішання однієї дівчинки» автора Емми Піньковської зроблено акцент на необхідності розвитку від самого раннього віку уміння самостійно приймати рішення, критично оцінювати свої вчинки, і головне, розвивати в собі здатність прощати кривдника. Уважний читач зможе помітити, що автором більшою мірою схвалюється прагнення допитливого і працелюбного учня до самопізнання і самовдосконалення. Книга до останнього рядка пройнята ніжними почуттями, і спонукає читача до миролюбності, любові і вдячності люблячим батькам, добрим друзям і вимогливим учителям, надихає на пізнання власного потенціалу, вдосконалення свого внутрішнього світу, допомагає успішно долати труднощі, покращувати якість свого життя, досягати нових вершин.

Історії, описані у книзі «Невигадані оповідання», про маленьких дітей, які мають безцінні скарби. Це не «лампа Аладіна» і не «золота рибка», які виконують будь-які бажання. Це історія про Людину, турботливу і люблячу, про героїчні вчинки у простому буденному дні.

У книзі «Моя земля» автор піднімає глобальну проблему охорони природи,  викладає у простій формі, доступній для дітей, універсальні правила гармонійної взаємодії з навколишнім світом, спонукає до осмислення того, що можна самотужки щодня зробити для своєї землі, допомагає маленькому читачеві перевести свою свідомість від споживача до охоронця природних цінностей.