Оголошення!

 

03 лютого 2021 року

відбудеться семінар-практикум ЧМГО «Ліга культури» з теми «Умови формування ментального імунітету» за главою  «Ти – громадянин нової епохи» з книги Е. Піньковської «Детектор лестощів».

У главі «Ти – громадянин нової епохи», автор Е. А. Піньковська пропонує проаналізувати особистий рівень логічного мислення, ступінь наполегливості з набуття знань про себе, вміння аналізувати кожне явище в контексті власних думок, відстоювати свою позицію, спираючись на духовно-моральні настанови, визначати рівень розвитку особистої душевності.

Допомогою тим, хто опановує технології самопізнання й самовдосконалення, слугує таблиця «Леонардо», як інструмент самодіагностики сформованості особистісних і професійних якостей у відповідності з низьким, середнім, високим рівнем (від егоїзму до альтруїзму).

«У спільнотах розумно-душевних людей настав час гармонізації тіла бажань, емоцій із просвітленим тілом ментальним», коли людина може й мусить оздоровлювати свою душу, долаючи еволюційний шлях «від низької сутності «я» (звичок «тварини») до моральної висоти «Я» – творіння за образом і подібністю Бога». Відбувається це за умови «готовності до трансформації своєї «внутрішньої людини», до зцілення своєї душі» [1, с. 306].

Література

  1. Пиньковская Э.А. Серия книг «Спаси и сохрани». Том 3. «Детектор лести». Черкассы : Издатель Чабаненко Ю. А., 2013. 436 с. + 3 таблицы.