Персональна виставка картин Наталії Муляр «Акварельний вояж»

18 вересня 2021 року у Галереї народного мистецтва (м. Черкаси) відбулося відкриття персональної виставки картин художниці, віце-президентки ЧМГО «Ліга культури»  Наталії Муляр «Акварельний вояж».

Наталія так анонсувала цю подію: «Подорожі та малювання – дві головні пристрасті у моєму житті. Під час подорожі хочеться встигнути відобразити все, що я бачу і відчуваю. Скетчінг – найкращий варіант, щоб це зробити. Це техніка швидких малюнків. Скетчінг в акварелі – мій улюблений. Все починається з малюнка олівцем, а іноді відразу з акварелі. Чарівний Монмартр, квітучий Люксембурзький сад, велична площа Вогезів – все оживає на папері.

Мої акварельні скетчі Парижа та Рима стануть частиною цієї виставки.

Мати можливість намалювати сюжет, який сподобався,  увічнити спогад, яким можна поділитися, – важливо для мене. Мати можливість розділити своє бачення з вами є безцінним».

З новим досягненням у творчості художницю привітали черкаські митці, члени ЧМГО «Ліга культури», рідні, друзі, знайомі, шанувальники мистецтва.

Для тих, хто не зміг бути присутнім на відкритті, добра новина: виставка картин Наталії Муляр «Акварельний вояж» продовжиться до 14 жовтня 2021 року за адресою: Галерея народного мистецтва, вул. Хрещатик, 251, м. Черкаси.

Северинчук Людмила,  віцепрезидент ЧМГО «Ліга культури»